تعمیرات تخصصی لپ تاپ خود را به ما بسپارید..

تماس با مشاوران ما : 45102-021

نمایندگی رسمی

پشتیبانی آنلاین

تعمیرات تخصصی

تیم مجرب

تعمیر لپ تاپ ایسر

تعمیرات لپ تاپ ایسر

لپ تاپ های ایسر معمولا از بدنه مستحکمی برخوردار بوده و از نظر نرم افزاری نیز قابل قبول می باشند. بسته به نحوه نگهداری و مراقبت از این دستگاه ها، ممکن است مشکلات متعددی برای آنها ایجاد گردد. وجود ضربات مختلف و سنگین به لپ تاپ های ایسر می تواند قطعات آن را دچار مشکل کرده و عملکرد سیستم را مختل نماید. در این صورت نیاز به تعمیرات سخت افزاری و ترمیم و یا تعویض قطعات خواهد بود. گاهی نیز ممکن است آب و مایعات وارد لپ تاپ شده و در نتیجه میان قطعات اتصالی ایجاد گردد و برخی قطعات حساس بسوزند یا نیم سوز شوند که در این صورت نیز باید هرچه سریع تر جهت عیب یابی و تعمیر لپ تاپ ایسر خود اقدام نمود.

مشکلات نرم افزاری از دسته مشکلات رایجی هستند که کاربران بسیاری در لپ تاپ های ایسر در طول زمان با آن مواجه خواهند شد. رفع مشکلات نرم افزاری عموما ساده تر از ایرادهای سخت افزاری بوده اما با این وجود باز هم نیاز به تخصص بالایی در این زمینه دارد. مهندسین نرم افزاری که در نمایندگی ایسر حضور دارند در کوتاه ترین زمان ممکن ایراد دستگاه را پیدا کرده و با استفاده از نرم افزارهایی که دارند مشکلات موجود را برطرف می نمایند.

تعمیر لپ تاپ ایسر acer
نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر

هزینه تعمیر لپ تاپ ایسر

بیان کردن هزینه تعمیر لپ تاپ ایسر بدون آن که در رابطه با مشکل مورد نظر اطلاعاتی داشته باشیم امکان پذیر نیست. لپ تاپ ها وسایلی پیچیده هستند که از قطعات مختلفی تشکیل شده اند و خراب شدن و تعمیر کردن هر قطعه هزینه مخصوص به خود را دارد. در صورتی که آسیب دیدن قطعه ای خاص در لپ تاپ ایسر منجر به این گردد که تعویض مورد نیاز باشد، باید هزینه بیشتری را صرف نمود تا قطعه جدید و سالمی را جایگزین قطعه معیوب کرد.

اما در صورتی که آسیب وارده جزئی باشد و یا این که مشکل، یک ایراد نرم افزاری ساده باشد با صرف هزینه ای اندک برطرف خواهد شد. لازم به ذکر است که در این مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسر از ابتدای امر و پس از عیب یابی سیستم، هزینه تعمیرات یا تعویض قطعات به مشتری گفته می شود و در نهایت تصمیم گیری با مشتری است که آیا لپ تاپ خود را تعمیر کرده یا نسبت به خرید یک لپ تاپ جدید اقدام نماید.

در نهایت نیز کلیه هزینه ها اعم از دستمزد، قطعات تعویضی و غیره به صورت یک لیست و کاملا شفاف به مشتری داده می شود تا هیچ گونه ابهامی در این خصوص نداشته باشد.به طور کلی هزینه هایی که در نمایندگی لپ تاپ ایسر جهت ارائه انواع خدمات دریافت می شود نسبت به سایر مراکز بسیار کمتر بوده و بر طبق تعرفه هایی است که از سمت اتحادیه تعیین شده است.

ارسال و دریافت به صورت رایگان

تعمیر ال سی دی لپ تاپ

تعمیر و تعویض هارد لپ تاپ ایسر

سوختن هارد بر اثر ضربه و یا آب خوردگی، حذف اطلاعات موجود در هارد و بسیاری از موارد دیگر از جمله مشکلات و خرابی هایی است که ممکن است برای هارد لپ تاپ ایسر ایجاد گردد. کاربران معمولا تمامی اطلاعات مهم خود را درون هارد لپ تاپ ذخیره می کنند و حذف این اطلاعات می تواند منجر به نگرانی های زیادی در افراد گردد. ریکاوری و بازیابی اطلاعات هارد از جمله کارهایی است که متخصصین نمایندگی لپ تاپ ایسر به صورت تخصصی انجام می دهند تا اطلاعات حذف شده را بازگردانند.

ساختار هارد کاملا پیچیده است و در صورت بروز هرگونه مشکلی در آن نیاز است تا به یک مرکز معتبر جهت انجام تعمیرات مراجعه نمود. در این نمایندگی انواع مشکلات هارد در مدل های مختلف لپ تاپ ایسر مورد بررسی و تعمیر قرار می گیرد. در صورتی که هارد لپ تاپ نیاز به تعویض داشته باشد، تعمیرکاران ما از هارد اورجینال به جای قطعه خراب استفاده می نمایند.

تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسر

به طور کلی در نمایندگی ایسر، تعمیرات لپ تاپ ایسر به صورت کاملا تخصصی و توسط افراد با تجربه و دارای مهارت انجام می شود. این مرکز دارای واحدهای مجزایی است که انواع خرابی های لپ تاپ ایسر را به صورت تخصصی تعمیر می نمایند. واحد عیب یابی، واحد نرم افزار، واحد سخت افزار و واحد تست نهایی از جمله این بخش ها هستند. پس از انجام تعمیرات گارانتی معتبر و مدت دار در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

برای دریافت خدمات تخصصی نمایندگی لپ تاپ ایسر می توانید با شماره تلفن های ما تماس گرفته و خدمات مورد نظر خود را به صورت حضوری و یا غیر حضوری دریافت نمایید. انجام خدمات در محل از جمله مزایایی است که این نمایندگی برای مشتریان خود به ارمغان آورده است.

شرکت لپ تاپ کوک تعمیرات تخصصی انواع لپ تاپ از جمله تعمیر لپ تاپ ایسوس ، تعمیر لپ تاپ سونی ، تعمیر لپ تاپ اچ پی ، تعمیر لپ تاپ دل ، تعمیر لپ تاپ اپل ، تعمیر لپ تاپ لنوو و تعمیر لپ تاپ توشیبا می باشد . برای عیب یابی و مشاوره رایگان با 45102 021 تماس بگیرید.

 
مرکز تعمیرات لپ تاپ
آخرین مقالات