تعمیرات تخصصی لپ تاپ خود را به ما بسپارید..

تماس با مشاوران ما : 45102-021

نمایندگی رسمی

پشتیبانی آنلاین

تعمیرات تخصصی

تیم مجرب

تعمیر لپ تاپ ایسوس

مرکز تعمیر لپ تاپ ایسوس

لپ تاپ های ایسوس به دلیل مقرون به صرفه بودن در مقایسه با سایر برندها نیز شناخته شده است. دلیل اصلی ارزان بودن لپ تاپ های ایسوس تولید مادربرد توسط خود این شرکت است، کروم بوک ها و لپ تاپ های کوچک آن بهترین دستگاه های مقرون به صرفه هستند، در حالی که طراحی لپ تاپ های ایسوس همچنان تحت تاثیر قرار می گیرد و بسته به نوع محصولات، طیف گسترده ای از محصولات با بودجه و نیازهای فنی شما را ارائه می دهند.
وقتی که مصرف لپ تاپ های ایسوس افزایش پیدا می کند، در کنار آن به یک مرکز تعمیر لپ تاپ ایسوس حرفه ای نیاز می باشد.
مرکز تعمیر لپ تاپ ایسوس ما با در اختیار داشتن کارشناسان حرفه ای و آموزش دیده و همچنین با در اختیار داشت تجهیزات روز دنیا مشکل لپ تاپ ایسوس را در کمترین زمان ممکن را برطرف می کنیم.

تعمیرات لپ تاپ ایسوس
تعمیرات لپ تاپ ایسوس

تعمیر لپ تاپ ایسوس در محل

بعضی از افراد مشغله ها و کارهای زیادی را دارند و وقت آزاد مناسبی را پیدا نمی کنند تا بتوانند یک مرکز تعمیر لپ تاپ ایسوس را پیدا کنند و لپ تاپ خود را برای تعمیر به آن جا ببرند. اگر شما نیز با کمبود زمان مواجه هستید، می توانید با یک تلفن درخواست کارشناس تعمیر لپ تاپ ایسوس را ثبت کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما بیایند و بسیار سریع مشکل لپ تاپ ایسوس شما را رفع کنند.

ارسال و دریافت به صورت رایگان

تعمیر ال سی دی لپ تاپ

خرابی رایج در لپ تاپ ایسوس

ممکن است برخی از مشکلات ایجاد شده در لپ تاپ ایسوس به راحتی و با کمترین هزینه قابل حل شدن باشند. اما برخی از مشکلات و خرابی ها وجود دارند که نیاز به متخصص کارآزموده در این زمینه داشته و به هیچ عنوان توسط خود شخص قابل انجام نمی باشد.

لپ تاپ ایسوس شما روشن نمی شود؟ لپ تاپ ایسوس شما بلافاصله پس از روشن شدن خاموش می شود؟ لپ تاپ بیش از حد داغ می شود؟ سرعت لپ تاپ ایسوس کاهش یافته است و سیستم دائما هنگ می کند؟ صفحه نمایشگر تصاویر را به درستی نشان نمی دهد؟ این مشکلات و بسیاری از علائم دیگر نشانه بروز ایرادات کلیو جزئی در لپ تاپ ایسوس هستند که باید به صورت تخصصی عیب یابی شده و مورد بررسی و تعمیر قرار بگیرند.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس

به دلیل حساسیت بالایی که لپ اپ های ایسوس دارند داشتن تخصص و تجربه برای عیب یابی و تعمیرات آنها یک نکته مهم تلقی می شود. تعمیرات خودسرانه این لپ تاپ ها باعث بروز مشکلات و خسارات جبران ناپذیری می گردد که این امر مراجعه به یک مرکز و نمایندگی معتبر را ضروری می کند.

داشتن مزایایی مانند ظاهر مناسب و عملکرد خوب باعث استقبال بی نظیر از این لپ تاپ می گردد. وقتی که مصرف لپ تاپ های ایسوس افزایش پیدا می کند، در کنار آن به یک مرکز تعیمر لپ تاپ ایسوس حرفه ای نیاز می باشد.

مرکز تعمیر لپ تاپ ایسوس ما با در اختیار داشتن کارشناسان حرفه ای و آموزش دیده و همچنین با در اختیار داشت تجهیزات روز دنیا مشکل لپ تاپ های ایسوس را در کمترین زمان ممکن را برطرف می کند.

شرکت لپ تاپ کوک تعمیرات تخصصی انواع لپ تاپ از جله تعمیر لپ تاپ اچ پی ، تعمیر لپ تاپ ایسر ، تعمیر لپ تاپ سونی ، تعمیر لپ تاپ دل ، تعمیر لپ تاپ اپل ، تعمیر لپ تاپ لنوو و تعمیر لپ تاپ توشیبا می باشد . برای عیب یابی و مشاوره رایگان با 45102 021 تماس بگیرید.

مرکز تعمیرات لپ تاپ

تعمیر و تعویض لولای لپ تاپ ایسوس

لولاهای نمایشگر لپ تاپ رابط بین صفحه نمایش لپ تاپ و بدنه لپ تاپ هستند. هنگام باز و بسته کردن صفحه لپ‌ تاپ، پیچ‌هایی که صفحه و بدنه را در کنار هم نگه می‌دارند، شل می‌شوند، ممکن است قطعات پلاستیکی یا لولا شکسته شوند. اگر لپ تاپی که مشکل لولا دارد و خدمات تعمیر را به موقع دریافت نکند، ممکن است مشکلاتی مانند شکستگی بدنه پلاستیکی،  آسیب دیدن صفحه LCD، آسیب به کابل LVDS، آسیب به مادربرد و بسیاری از خرابی های دیگر در آن اتفاق بیفتد.

خدمات تعمیراتی که ما برای تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس ارائه می دهیم شامل مواردی مانند تعمیر لولاهای صفحه نمایش لپ تاپ یا تعویض آنها، تعمیر نگهدارنده های پلاستیکی روی بدنه لپ تاپ یا صفحه نمایش، تعویض یا تعمیر کابل پاره شده، تنظیم لولا برای جلوگیری از مشکلات مشابه بیشتر می باشد.

تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسوس

ما در تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسوس با در اختیار داشتن تکنسین های حرفه ای، تخصص داریم.ما تجربه چندین ساله در تعمیر مادربرد داریم و معتقدیم که می توانیم سریعترین و مطمئن ترین خدمات تعمیر مادربرد را ارائه دهیم. به دلیل عدم یکپارچگی در حوزه تعمیرات کامپیوتر، بررسی لپ تاپ توسط تکنسین حرفه ای با بالاترین مهارت و تجربه در تعمیر لپ تاپ بسیار مهم است. بنابراین توصیه می شود که در صورت خرابی مادربرد لپ تاپ ایسوس خود شما نسبت به تعمیر آن اقدام نکیند و یا آن را به یک فرد کم تجربه نسپارید، در غیر این صورت پول و زمان خود را از دست خواهید داد.

در برخی موارد حتی وضعیت لپ تاپ شما بدتر می شود. برای مثال، مرکز تعمیرات دیگری ممکن است به شما بگوید که مشکل از یک مادربرد معیوب است، در حالی که در واقع مشکل در سیستم عامل یا نرم افزار است.آیا تا به حال کسی به شما گفته است که برای تعمیر لپ تاپ خود باید مادربرد را تعویض کنید؟ این را باور نکنید اکثر مادربردها قابل تعمیر هستند و ارزان تر از تعویض کل مادربرد یا خرید یک لپ تاپ جدید است.

هر نقص در مادربرد لپ تاپ باید توسط تکنسین ماهر با تجربه قابل توجه به دقت تشخیص داده شود و فقط در یک مرکز تعمیر لپ تاپ حرفه ای انجام شود. تکنسین منبع واقعی مشکل را کشف می کند و به شما می گوید که آیا مادربرد نیاز به تعویض یا تعمیر دارد.

تعمیر لپ تاپ ایسوس در تهران

در کشور ما شعبه های مختلفی از نمایندگی های ایسوس وجود دارد که تعدادی از آنها در پایتخت واقع شده است. نمایندگی لپ تاپ ایسوس در تهران انواع خدمات عیب یابی، تعمیرات و سرویس لپ تاپ را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه می دهد. شما در هر نقطه ای از تهران که باشید می توانید جهت دریافت خدمات به این مرکز مراجعه نمایید. این نمایندگی از واحدهای تخصصی و مجزایی تشکیل شده است که در هر یک از این واحدها، تکنسین ها به کاری مشغول هستند.

در ابتدا دستگاه وارد واحد عیب یابی شده و پس از تشخیص مشکل با استفاده از دستگاه های پیشرفته، هزینه حدودی آن به مشتری اعلام می گردد. پس از تایید مشتری، لپ تاپ ایسوس با توجه به نوع مشکل به واحد سخت افزار یا نرم افزار ارسال می گردد. در نهایت نیز در واحد تست نهایی، آزمایش های تخصصی بر روی لپ تاپ پیاده شده و به صورت سالم در اختیار مشتری قرار داده می شود.

آخرین مقالات